ulica Klonowa 12u, 13

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 19 sierpnia 2021, 17:46
Ukończone
niedrożne wpusty kanalizacji deszczowej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...