Zapadnięte płyty chodnikowe i kratka odwodnieniowa - ul. Rzeczna.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 28 września 2021, 8:12
W realizacji

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...