Wrak stojący od pół roku

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 8 października 2021, 10:37
Ukończone
Przy Grochowskiej 2d od pół roku wrak blokuje miejsce parkingowe . Przebite opony ,urwane uszczelki . Przez jakiś czas ktoś wkładał kartkę że go kupi i zabierze,ale bez odzewu .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...