Brak oświetlenia ul. Tarnopolska

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 listopada 2021, 17:29
Ukończone
Kolejny raz nie działa oświetlenie ul. Tarnopolskiej - od ul. Wileńskiej do ul. Grodzieńskiej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...