Śliska nawierzchnia na moście nad Kanałem Drzewnym - ul. Solna.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 30 listopada 2021, 6:58
Ukończone
Powłoka, którą pokryto warstwę betonu mimo przeprowadzonego kiedyś piaskowania w dalszym ciągu jest śliska przy temperaturze bliskiej 0 stopni i przymrozkach. Należałoby się pozbyć jej w całości i pokryć warstwę wykończeniową czymś antypoślizgowym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Ze względu na wymogi technologiczne na wykonanie robót termin ich wykonania zależny jest od odpowiednich warunków atmosferycznych.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...