nie świeci lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 30 listopada 2021, 12:36
Ukończone
Przy Kazimierza Wielkiego 14 nie działa lampa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...