DZIURY W JEZDNI NA CAŁEJ DŁUGOŚCI ULICY SŁOWIŃCÓW

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 22 grudnia 2021, 21:58
Ukończone

Przed

Po

DZIURY W JEZDNI NA CAŁEJ DŁUGOŚCI ULICY SŁOWIŃCÓW.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...