Parkowanie na chodniku i trawniku - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 31 grudnia 2021, 9:17
Ukończone
Rozstawianie rusztowania i zajmowanie przy tym chodnika zapewne bez zgody na zajęcie pasa drogowego i parkowanie na trawniku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...