Zapadnięta nawierzchnia

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 20 stycznia 2022, 10:41
Ukończone

Przed

Po

Podczas remontu ul. Gdańskiej ciężki sprzęt wpłynął na i tak już opłakany stan nawierzchni ul. POZNAŃSKIEJ. Studzienka jest przynajmniej 20 cm ponad jezdnią, z obu stron jezdni koleiny. Przy tak olbrzymim natężeniu ruchu, jakie jest na tej ulicy (SP6) nie ma możliwości przejścia suchą nogą w deszczową pogodę. Chodzi tędy bardzo dużo dzieci, w końcu dojdzie do tragedii.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...