Niedziałająca lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 stycznia 2022, 17:48
Ukończone
Nie świeci lampa na podwórku Unii Lubelskiej 2-10, obok obok dawnego sklepu mięsnego,, a śmietnikiem

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...