Latarnia nie działa od jakiegos czasu

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 stycznia 2022, 16:51
Ukończone
Latarnia nie świeci od dluzszego czasu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...