Niedziałające lampy - ul. Towarowa.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 lutego 2022, 8:10
Ukończone
Przy Restauracji pod Winogronami nie działają 2 lampy uliczne.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...