Niedziałające oświetlenie ul. Prof. T. Rafińskiego 10, Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 lutego 2022, 18:22
Ukończone
Brak oświetlenia ulicznego - cała ul. Prof. T. Rafińskiego, Kołobrzeg

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...