Lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 lutego 2022, 17:30
Ukończone
Po ostatniej modernizacji ul. Gdańskiej nie dział jedna z lamp. Co sprawia że po zmierzchu w tym rejonie ulicy jest bardzo ciemno. Na osiedlu mieszkają osoby starsze które mogą ulec jakumuś wypadkowi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...