dziura

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 8 lutego 2022, 23:10
Ukończone

Przed

Po

Od ul. Chodkiewicza wjazd na ul Bema (początek wjazdu) obok znaku droga jedno kierunkowa na jezdni znajduje się dziura w jezdni.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...