Oświetlenie os. Ogrody

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 18 lutego 2022, 18:34
Ukończone
Nie działa kilka lamp przy placu zabaw i nowo budowanej biblioteki na osiedlu Ogrody.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...