Uszkodzona ławka

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 6 marca 2022, 16:46
Ukończone
Uszkodzona ławka na orliku (os. Ogrody)!

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...