Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 8 marca 2022, 21:30
Ukończone
Obok pojemników podziemnych nr 147 od strony parkingu przy Wolnośći od ostaniej edycji wywozu garabrytów 2021 znajduję się dzikie wyspisko śmieci, które nie zostały wywiezione i cały czas ich przybywa. Wsród śmieci znajdują się kawałki potłuczonego szkła i inne niebezpiecznie elementy. W załączeniu zdjęcia jak to wyglada. Proszę o ineterwencję.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...