Brudne znaki na ulicy Zaplecznej

Inne

Zgłoszono 12 marca 2022, 14:45
Ukończone

Przed

Po

Proszę o umycie znaków drogowych na całej ulicy Zaplecznej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...