ul. Myśliwska

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 13 marca 2022, 17:28
Ukończone
Zaśmiecony teren przy ul. Myśliwskiej !

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...