NIEPORZĄDEK ZA MIEJSKĄ TOALETĄ -UL. ALEKSANDRA FREDRY

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 27 marca 2022, 22:42
Ukończone
NIEPORZĄDEK ZA MIEJSKĄ TOALETĄ -UL. ALEKSANDRA FREDRY.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...