Wydma pełna śmieci

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 27 marca 2022, 22:49
Ukończone
Na wydmie i w okolicach, znajduje się pełno pozostawionych butelek oraz innych śmieci. Czy na sezon miasto mogłoby pozostawić dodatkowe wieksze pojemniki po obu stonach skoro problem i tak cyklicznie się powtarza?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zdjęcie nie przedstawi stanu rzeczywistego - nie stwierdzono zanieczyszczenia 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...