Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 3 kwietnia 2022, 14:37
Ukończone
Witam znów zastawiony chodnik tym razem na podwórku jerzego 4 proszę o interwencję

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...