Pozostawiony słup po znaku - ul. Solna.

Inne

Zgłoszono 6 kwietnia 2022, 7:3
Ukończone
Od dłuższego czasu pozostawiony zbyteczny słup po znaku drogowym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że słup do oznakowania jest wykorzystywany miedzy innymi to czasowych organizacji ruchu np w najbliższym czasie zostanie wykorzystany do oznakowania typu F podczas remontu ul. Zdrojowej i w związku z powyższym demontaż przedmiotowego wysięgnika nie jest uzasadniony ekonomicznie gdyż demontaż i ponowny montaż generował by koszty. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...