NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 kwietnia 2022, 11:33
W realizacji
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL ZŁOTA

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...