latarnie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 22 kwietnia 2022, 15:54
Ukończone
Nie działa oświetlenie przy wiacie śmietnikowej oraz przy chodniku. Unii Lubelskiej 59-61.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...