Zerwane łańcuchy i uszkodzony słupek drogowy

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 23 kwietnia 2022, 15:4
Ukończone

Przed

Po

Na skrzyżowaniu ulicy Basztowej z Kamienną jest wygięty metalowy słupek drogowy, zerwane łańcuchy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, ze słupek został naprostowany i łańcuch naprawiony. Informuje również, że w najbliższym czasie zostaną zamontowane nowe bariery łańcuchowe w przedmiotowej lokalizacji . Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...