Niebezpieczne miejsce

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 26 kwietnia 2022, 8:45
Do weryfikacji
Brudne szyby(plexi) przez które nie widać rowerzysty i pieszego z okna niskiego samochodu (Młyńska i Rondo Pileckiego)

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...