Martwa mewa srebrzysta

Martwe zwierzę

Zgłoszono 29 kwietnia 2022, 15:41
Ukończone
Na ulicy Giełdowej między ulicami śwJPII i Unii lubelskiej, pod drzewem przy kamienicy Giełdowa 12 leży martwa mewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...