OPUSZCZONA ALTANA I DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI - UL. OKOPOWA

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 3 maja 2022, 12:1
W realizacji
Bardzo proszę o zrobienie porządku z dzikim wysypiskiem śmieci wokół zdewastowanej altany ( najlepiej byłoby ją rozebrać), która to ze względu na bliskość szkoły podstawowej stwarza realne zagrożenie życia i bezpieczeństwa dzieci!

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...