Uszkodzona ławka

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 5 maja 2022, 7:50
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzona ławka na przystanku przy stanowisku numer 2 (odjeżdżaja stąd autobus numer 5 do Podczela) Na przeciwko Jagiellonskiej numer 8

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...