BRAK ROZKŁADU JAZDY

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 9 maja 2022, 20:42
W realizacji
Brak rozkładów jazdy autobusów na przystanku autobusowym Wschodnia WDW w kierunku centrum miasta.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...