Latarnie przy śmietniku ul. Unii Lubelskiej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 11 maja 2022, 16:34
Ukończone
Dalej nie działa oświetlenie przy śmietniku (2 latarnie) ul. Unii Lubelskiej 59-61. Problem pojawił się już 2 tygodnie temu, a po zgłoszeniu usterki w dniu 22-04-2022 r. latarnie świeciły tylko przez 2 noce. Nie mamy informacji o zakończeniu realizacji zadania.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...