Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 16 maja 2022, 12:27
Ukończone
Proszę zrobić wreszcie porządek źle parkującymi autami koło budynku Jerzego 4 czekam na interwencję straży miejskiej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...