Odwieczny syf

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 26 maja 2022, 11:1
Ukończone
Dzień dobry Przy ławce koło przystanku autobusowego na przeciwko sklepu meblowego Bodzio i wjazdu do Lidla jest ławka przy której ciągle są śmiecie, nagminnie jest tam okropny syf, którego nikt nie sprząta jak widać ktoś kosił trawę ale śmiecie zostawił. Proszę o częstsze sprzątanie tej ulicy, codziennie tam przechodzę i płakać się chce, albo postawienie kosza przy ławce bo wizytówka dla miasta straszna

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...