Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Obozowa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 maja 2022, 6:57
W realizacji
Niedziałające 2 lampy uliczne na wysokości budynków Obozowa 17 i 17A

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...