Rozpadająca się kostka na wyjeździe - UL. WIELKOPOLSKA.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 30 maja 2022, 8:11
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...