Drzewo do przycięcia - ul. Solna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 31 maja 2022, 10:11
Ukończone
Gałęzie drzewa ograniczają przejście chodnikiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...