Drzewo do przycięcia - ul. Zygmuntowska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 2 czerwca 2022, 8:8
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...