Nieskoszona trawa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 7 czerwca 2022, 9:41
Do weryfikacji
Przy rondzie Patana bardzo wysoka trawa. Już dawno powinna być skoszona.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...