mrugająca latarnia Kaszubska 25

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 8 czerwca 2022, 21:53
W realizacji
Od wczoraj latarnia przy ulicy Kaszubskiej 25 cały czas mruga gdy włącza się oświetlenie s nocy.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...