Porozwalane śmieci przy wiacie śmietnikowej

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 12 czerwca 2022, 22:45
Ukończone
Proszę interwencje u właściciela budynku lub wspólnoty (najprawdopodobniej przy ul. Wolności 15 lub 16A) w celu uporządkowanie terenu wokół wiaty śmietnikowej (teren i działka jest własnością miejską),gdzie powinny ustawione być kułby na śmieci. Porozrzucane śmieci uniemożliwiają odstawienie na miejsce kubłów na śmieci przez służby miejskie. Kubły notorycznie są odstawiane przez pracowników na chodnik i uniemożliwiają przejście i przejazd, a ostatnio nawet blokują auta na parkingu. Zdjęcia w załączeniu.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...