Zapadnięta studzienka na ul.Bałtyckiej.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 13 czerwca 2022, 22:47
W realizacji
Zapadnięta studzienka wraz z asfaltem na ul. Bałtyckiej między przejazdem kolejowym a ul. Szyprów.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...