Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 22 czerwca 2022, 22:35
Ukończone
Witam, na płaci zabaw przy ul.Gryfitów 1 leży ranna mewa. Proszę o interwencje.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...