Mewa pomiedzy budynkami jest ranna

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 28 czerwca 2022, 18:0
Ukończone
Mewa caly dzień jest na parkingu pomiedzy budynkami Kasprowicza 16 i 14. Kuleje i nie potrafi odlecieć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...