Zarośnięty chodnik

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 9 lipca 2022, 18:47
Ukończone

Przed

Po

Proszę o skoszenie (wyrwanie) roślin rosnących na chodniku wzdłuż ul. Kossaka na zakręcie od ul Starynowskiej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
Ukończone 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...