Lampa nie działa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 15 lipca 2022, 18:54
Do weryfikacji
Lampa uliczna obok bilbordu Media expert nie działa

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...