Krzaki utrudniające użytkowanie chodnika

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 23 lipca 2022, 22:15
Ukończone
Ul. Piastowska koło pawilonów i fryzjera - krzaki zarosły pół chodnika, dwie osoby mają trudność się wyminąć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...