USZKODZONE ŁAWKI- UL. PODPORUCZNIK EMILII GIERCZKA

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 25 lipca 2022, 11:46
W realizacji
Proszę o wymianę listewek w ławkach zlokalizowanych przy kaskadzie przy ul. Podporucznik Emilii Gierczak, ponieważ praktycznie każda ławka jest uszkodzona.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
13 godz. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...