Urwana klamka przy wejściu na plac zabaw - ul. Wolności.

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 27 lipca 2022, 10:22
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...